Galerie Františka Romana Dragouna v Písku

X

Přihlášení do administracePreloader
Nahrávám

Komentované prohlídky

Foto k článku Komentované prohlídky

Prohlédněte si výstavu Učitelé a žáci s průvodcem....

Výstava "Učitelé a žáci" a komentované prohlídky k výstavě nabízí jedinečnou příležitost nahlédnout do uměleckého světa a pochopit, jak významný vliv mohou mít učitelé na své žáky.

Při komentované prohlídce lektor představí fascinující vztah mezi učiteli a jejich žáky v oblasti výtvarného umění, zdůrazní vlivy a inspiraci, kterou učitelé poskytli svým talentovaným žákům a jak jejich tvorbu ovlivnily vnější okolnosti.

Přijďte se podívat na fascinující díla a poslechnout si zajímavé příběhy...

 

 

11. června

Téma: Učitelé a žáci - úvodní komentovaná prohlídky
Datum: 11. června 2024
Čas: 17:00 - 18:00
Tato úvodní prohlídka bude vedena naší hlavní kurátorkou Mgr . Martinou Měřičkovou, která se dlouhodobě věnuje prezentaci díla Františka Romana Dragouna.

Martina Měřičková vás provede výstavou a představí hlavní protagonisty výstavy. Dozvíte se zajímavosti nejen o vystavených dílech, ale i o životě a tvorbě těchto 3 malířských generací a společensko-historických souvislostech.

 


25. července

Téma: Max Švabinský
Datum: 27. července 2024
Čas: 17:00 - 18:00
Komentovanou prohlídku povede Petra Jiravová. Detailně se podíváte na dílo Maxe Švabinského a jeho vlivu na vývoj českého výtvarného umění a jeho žáky.

 


22. srpna

Téma komentované prohlídky včas oznámíme. 

 

 

Místo konání: Galerie Dragoun, Jungmannova 186, Písek
Vstupné: 100 Kč

Rezervace: Doporučujeme předem rezervovat místo na prohlídce na emailu info@galeriedragoun.cz nebo telefonicky na čísle 732 402 965.