Galerie Františka Romana Dragouna v Písku

X

Přihlášení do administracePreloader
Nahrávám

Budete trávit část léta v Písku?

Foto k článku Budete trávit část léta v Písku?

Máme pro Vás tip na pár akcí, kterými si můžete zpříjemnit letní dny 🌞

Ochutnávky moravských vín, nebo-li propojení vína a obrazů, patří již mezi tradiční akce Galerie Dragoun. V pátek 12. července ochutnáme vína z rodinného vinařství Monarcha Ritopeky u Břeclavi. A v pátek 23. srpna nám přijede představit svá vína Josef Prygl ze Starého Podvorova. Přijďte si zpříjemnit páteční večery na "Víno mezi obrazy".

 

Rádi tančíte? A nebo naopak nemáte s pohybem žádné zkušenosti? Taneční workshop "Prostor, tanec a čas" Vás přesvědčí, že každého mohou k tanečním pohybům inspirovat obrazy. Zkušená lektorka Naďa Hlaváčková (působí jako lektorka v Centru moderního umění DOX, na Západočeské univerzitě v Plzni a Karlově Univerzitě v Praze) Vás nadchne k pohybu. Taneční workshop proběhne v Galerii Dragoun v sobotu 13. července.

 

Zajímá Vás pozadí vzniku výtvarných děl? Rádi získáte informace, které se běžně o malířích neprezentují? Pak určitě nepropásněte komentované prohlídky k výstavě "Učitelé a žáci". 25. července a 22. srpna Vás výstavou provede naše lektorka Petra Jiravová.

 

Pokud se (ne)zajímáte o novinky ve světě umělé inteligence, určitě nepropásněte praktický workshop "Základy umělé inteligence: Průvodce pro začátečníky". Chcete-li udržet krok s kolegy v práci nebo jen chcete vědět, k čemu je umělá inteligence dobrá v běžném životě, pak si zaznamenejte do kalendáře návštěvu Galerie Dragoun na čtvrtek 29. srpna.

 

 

 

Těšíme se na Vás v Galerii Dragoun i v létě 🌞