Galerie Františka Romana Dragouna v Písku

X

Přihlášení do administracePreloader
Nahrávám

Galerie Dragoun vzdělává

Foto k článku Galerie Dragoun vzdělává

Kultura a vzdělání vždy patřily k sobě. Projekt Kreativní učení v galerii nabízí možnost, jak se dovědět něco nového v úžasném prostředí Galerie Dragoun.

Jedním z nejžhavějších témat současnosti je využívání umělé inteligence. Máme se jí bát a nebo ji raději máme využít ve svůj prospěch? Galerie Dragoun Vám zprostředkuje možné odpovědi.

Na přednášce s názvem IT a kreativita, získáte tipy, jak můžete již dnes využívat nové technologie a umělou inteligenci, aby se stali vašimi pomocníky (nikoli pány) a mohli jste držet technologický krok se svou konkurencí.

Předběžné termíny přednášky: 16.5. a 6.6., od 17.00 h.

 

 

Druhé téma, které vám chceme v Galerii Dragoun představit, se týká umění. Ak. mal. Dalibor Říhánek má pro vás přednášku Dějiny umění jako puzzle. Nepůjde o dějiny umění v pravém slova smyslu… dozvíte se informace, které v knihách nenajdete a přesto jsou – z pohledu dějin umění – zajímavé. Přijdte na zábavné a poučné povídání o umění v podání charismatického Dalibora Říhánka.

Předběžné termíny přednášky: 18.5. a 7.6., od 17.00 hod.

 

Obě přednášky nabízíme v rámci projekitu Kreativní učení v galeriiích a jsou pro účastníky zdarma, platí se pouze vstupné do galerie 100 Kč. Rezervaci na přednášku si můžete udělat na telefonu 732 402 965 nebo e-mailem skoly@galeriedragoun.cz.  Na vyžádání je možnost zařídit i "firemní" přednášku pro uzavřený okruh účastníků.

Budeme se na Vás těšit v Galerii Dragoun

 

 

Projekt je realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a Ministerstvem kultury. Více o programech kreativního učení v Galerii Dragoun se můžete dočíst na webu www.galeriedragoun.cz/cs/kreativni-uceni.